• Nasza misja

   Jesteśmy placówką o charakterze resocjalizacyjnym, przeznaczoną dla dziewcząt niedostosowanych społecznie.

  Więcej...

 • Wsparcie

  Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz instytucjom i osobom wspierającym naszą działalność, które okazując wielkie serce pomagają rozwijać się naszej placówce. Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/wspieraja-nas
 • Media o Nas

  Tu znajdziesz wszystkie informację związane z nami i opublikowane przez media.

  Więcej...

  http://osrodek.erdwa.vxm.pl/index.php/pisza-o-nas

23

Lis
DJ Roteiro

DJ Roteiro

Bardzo serdecznie dziękujemy DJ Roteiro, czyli Maciejowi Lisowi, który 23.11.2017 r. uświetnił swoją obecnością i muzyką naszą zabawę Andrzejkową. P. Maciej nie tylko zachęcał do wspólnej zabawy i stworzył niesamowity klimat imprezy, ale także przekazał nam muzyczną pocztówkę od innego sławnego DJ – Hazela. Była to nie lada niespodzianka dla wychowanek i naszych gości. Wielkie dzięki za okazane serce i bezinteresowność.

29

Wrz
Zespół MASTERS

Po raz kolejny dziękujemy muzykom z zespołu MASTERS – p. Robertowi Wojcieszkowi, p. Damianowi Wojcieszkowi oraz p. Michałowi Sokołowskiemu – za oprawę muzyczną imprezy integracyjnej z DPS Wierzbica z okazji Dnia Chłopaka w dniu 29.09.2017 r. Dzięki temu, że bezinteresownie poświęciliście dla nas swój cenny czas wychowanki i nasi goście mogli się świetnie bawić przy najnowszych hitach muzyki rozrywkowej. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Dziękujemy!

04

Gru
Muzeum Wsi Kieleckiej

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Muzeum Wsi Kieleckiej za możliwość bezpłatnego zwiedzania Parku Etnograficznego w Tokarni. Dzięki Państwa uprzejmości nasze wychowanki mile i aktywnie spędziły czas wolny oraz zapoznały się z życiem na dawnej wsi. Dziękujemy!

17

Lis
MultiArt

Gorąco dziękujemy Firmie MultiArt z Radomia za bardzo preferencyjne wykonanie koszulek z nadrukami dla naszych wychowanek. Dzięki Państwa wielkiemu sercu wychowanki otrzymały pomoc i motywację do podejmowania działań w ramach wolontariatu, programów profilaktycznych oraz zaangażowania na rzecz niesienia pomocy innych ludziom.

 

03

Paź
Sabat Krajno

Dyrekcja, pracownicy oraz wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy dziękują Dyrekcji i pracownikom Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno za życzliwość i bezinteresowność.
Dzięki Państwa uprzejmości wychowanki mogły nieodpłatnie zwiedzić Aleję Miniatur, podziwiać miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę.

Była to wycieczka pełna wrażeń!! Bardzo dziękujemy!

22

Wrz
Hala Sportowa "AGA"

Dyrekcja Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, pracownicy oraz wychowanki serdecznie dziękują właścicielom i instruktorowi Hali Sportowej „Aga” w Radomiu za okazaną bezinteresowność i życzliwość. Czas spędzony w obiekcie sportowo - rekreacyjnym nie tylko pozwala utrzymać w dobrej kondycji fizycznej ale również stanowi doskonałą okazję do rozładowania napięcia i stresu. DZIĘKUJEMY!!!

22

Wrz
Stowarzyszenie DELTA. Jurapark Bałtów.

Dyrekcja Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, Grono Pedagogiczne oraz Wychowanki dziękują Zarządowi Stowarzyszeniu „ Delta” 
w Bałtowie za możliwość korzystania z atrakcji bałtowskiego Jura Parku. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

27

Sie
AQUAPARK Radom

Dyrekcja Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, pracownicy oraz wychowanki dziękują Dyrekcji Aquaparku przy ul. Bolesława Chrobrego 3 w Radomiu za możliwość nieodpłatnego korzystania z basenu rekreacyjnego wraz z atrakcjami. Wyjazdy mają na celu nie tylko utrzymanie dobrej kondycji wychowanek ale również stanowią doskonałą okazję do rozładowania napięcia i stresu poprzez aktywność ruchową, wpływają relaksująco oraz kojąco na grupę.

01

Sie
Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku

Pragniemy podziękować Dyrekcji oraz pracownikom Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku za umożliwienie nieodpłatnego zwiedzania wraz z przewodnikiem ekspozycji wnętrz dworskich oraz obejrzenia wystawy dzieł Jana Szczepkowskiego.
Wycieczka dała wychowankom możliwość obcowania ze sztuką, jak również pogłębiania ich wiedzy na temat historii naszego regionu.

Serdecznie dziękujemy za okazaną uprzejmość!

16

Sie
Park Linowy Gekon

Serdecznie dziękujemy właścicielom i instruktorom Parku Linowego Gekon w Radomiu za okazaną bezinteresowność i życzliwość. Dzięki Państwa uprzejmości wychowanki mogły aktywnie spędzić wakacyjne popołudnie, świetnie się przy tym bawiąc. Wizyta na takim obiekcie była okazją do przezwyciężenia własnych słabości oraz poprawy kondycji fizycznej. Wrażenia po takiej przygodzie były olbrzymie. Bardzo dziękujemy!177074